ZÁSAHY

• 18. 1. 2019 - Hlušice – požár

Profesionální hasiči z Nového Bydžova a dobrovolná jednotka z Hlušic zasahovali u nahlášeného požáru sazí v komíně. K dalšímu rozšíření mimo komínové těleso nedošlo. Hasiči saze srazili a kotel i komín od nich vyčistili. Při zahoření nevznikla žádná škoda.

Více - hzscr.cz

• 4. 8. 2018 - V Hlušicích shořel traktor

Profesionální hasiči z Nového Bydžova a dobrovolná jednotka z Hlušic vyjeli k požáru zemědělského traktoru. Požár zničil kompletně celý stroj, jednotkám se jej podařilo zlikvidovat asi po půlhodinovém zásahu. Příčina požáru je předmětem vyšetřování.

Více na hzscr.cz    Fotografie

• 23. 12. 2017 - V Hlušicích likvidovalo deset hasičských jednotek požár haly s kachňaty

V obci Hlušice zasahovalo během noci deset jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů u požáru zemědělského objektu. V hořící hale se nacházelo asi 3500 kachňat, která všechna uhořela.

Více na hzscr.cz